ارسال مقاله

راهنمای ارسال مقاله:
بدینوسیله از تمامی اساتید‌ گرامی، صاحب‌نظران و دانشجویان فعال در زمینه‌های تخصصی نشریه دعوت می‌گردد دستاوردهای بدیع و ارزشمند علمی خود را به منظور انتشار به نشریه ارسال نمایند. درحال حاضر بخش ارسال مقالات در حال تغییرات می باشد وبه زودی تکمیل می گردد لدا درخواست می شود نویسندگان محترم مقالات خود را در فرمت تعریف شده مجله همراه با فرم کپی رایت امضا شده به ادرس زیر ایمیل فرمایید myrshg@gmail.com.

 


Image result for pdf icon jpg

دانلود فرم کپی رایت


Image result for pdf icon jpg

دانلود فایل فرمت ارسال مقاله

 

برخورد با سرقت علمی:با توجه به لزوم صیانت از تألیفات پژوهشگران گرامی کشور و پرهیز از تخلفات پژوهشی و با عنایت به قانون «پیشگیری و مقابله با تقلب در تهیه آثار علمی» و بر اساس آئین‌نامه نشریات علمی شماره ۱۱/۲۵۶۸۵ مورخه ۱۳۹۸/۲/۹ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر اخلاق پژوهش، تمام مقالات این سامانه در مرحله پذیرش اولیه مقاله توسط سیستم مشابهت یاب رصد می شود . در مواردی که سرقت علمی شناخته شود بدون هیچ تساهل و چشمپوشی به شرح ذیل برخورد قانونی می‌شود:

1. مقاله رد خواهد شد و در صورت چاپ از روی سایتها برداشته خواهد شد.

2. سامی همه نویسندگان مقاله در سیاهنامه نشریه محاسبات وسامانه های توزیع شده قرار خواهد گرفت.

3. طی یک نامه رسمی پرونده سرقت علمی با سایر دانشگاهها و نشریههای داخلی و خارجی مرتبط به اشتراک گذاشته خواهد شد.

4. مراتب طی یک نامه رسمی به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC)، دانشگاهها، موسسهها، نشریهها و هر محلی که نویسندگان از امتیاز چاپ این مقاله استفاده کردهاند، اطلاع داده خواهد شد.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت